Звіт про Міжнародну науково-практичну конференцію«Обдаровані діти – інтелектуальний потенціал держави»

25 – 29 вересня 2012 р. у смт. Гаспра АР Крим відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Обдаровані діти – інтелектуальний потенціал держави». Це вже п’ятий науковий форум, ініційований Інститутом обдарованої дитини НАПН України, який зібрав представників наукової спільноти з багатьох Інститутів НАПН України, педагогічних університетів та інститутів ППО, практиків шкільної та позашкільної освіти, керівників відділів освіти, а також представників громадських організацій.

/Files/images/zvt_prihodko_obdarovana_konferentsya/P2030838.JPG/Files/images/zvt_prihodko_obdarovana_konferentsya/P2030859r.JPG

/Files/images/zvt_prihodko_obdarovana_konferentsya/P2030842r.JPG Для визначення наукових основ і практичних способів вирішення проблеми діагностування та розвитку обдарованої учнівської молоді, а також обміну практичним досвідом роботи з обдарованими дітьми з використанням інноваційних технологій, моделей та методик навчання і виховання зібралися науковці з України, Росії, Казахстану, Німеччини, Ірану тощо. З доповідями «Менеджмент якості в шкільній освіті: зарубіжний досвід» та «Розвиток інтелектуальної обдарованості учнів засобами шкільних олімпіад з історії» виступили співробітники Інституту педагогіки НАПН України д. пед. наук Лавриченко Н.М. та к. пед. наук, ст. наук. співр. Приходько А.С.

Підготувала к.п.н., ст. наук.співр. лабораторії суспільствознавчої освіти А. Приходько

Кiлькiсть переглядiв: 248

Коментарi