Малієнко Юлія Борисівна, старший науковий співробітник лабораторії суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук, вчитель-методист.

У 1983 р. закінчила історичний факультет Київського національного університету ім.. Т.Г. Шевченка, відтоді працює у школах м. Києва. У 2000 р. стала переможцем міського етапу і лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» у номінації «Історія». Відмінник освіти України. Від початку двотисячних поєднує наукову і педагогічну діяльність. Має почесний знак «Василь Сухомлинський».

Автор і співавтор посібників та навчально-методичної літератури для школярів і учителів: «Книга для читання з історії Середніх віків», книги для учителя, робочі зошити з всесвітньої історії для 7 і 8 класів, програми профільного курсу «Досліджуємо історію України» для класів суспільно-гуманітарного профілю навчання.

Сфера наукових інтересів: всесвітня історія, зокрема історія Середніх віків, методика навчання всесвітньої історії у загальноосвітній школі.

Кiлькiсть переглядiв: 527

Коментарi