/Files/images/Фото 2 Мороз.JPGМороз Петро Володимирович старший науковий співробітник лабораторії суспільствознавчої освіти, кандидат педагогічних наук.

Після закінчення в 1993 році Київського державного інституту імені М.П. Драгоманова (історичний факультет) працював вчителем Великоолександрівської середньої школи. Наукову діяльність у лабораторії розпочав у вересні 1995 року спочатку на посаді молодшого наукового співробітника, а згодом наукового співробітника лабораторії історичної освіти. Стипендіат Кабінету Міністрів для молодих вчених. В 2006 році успішно захистив кандидатську дисертацію «Методичні засади шкільного підручника історії стародавнього світу», а в 2008 року отримав вчене звання старший науковий співробітник.

Нині П.В. Мороз працює на посаді старшого наукового співробітника лабораторії суспільствознавчої освіти. Відмінник освіти України. Поєднує наукову і педагогічну діяльність. Сфера наукових інтересів: всесвітня історія, зокрема історія стародавнього світу, методика дослідницького навчання історії у загальноосвітній школі. Автор і співавтор підручника історії стародавнього світу, посібників та навчально-методичної літератури для школярів і учителів. Загалом має понад 40 опублікованих наукових праць, з низ 4 навчальних посібники та 1 підручник для учнів середньої школи. Брав участь у розробці державних стандартів та навчальних програм з історії. Бере участь у науково-практичній роботі Інституту, конференціях і семінарах. Плідно працює як член спеціалізованої вченої ради з захисту дисертацій з спеціальності 13.0002 – теорія та методика навчання (історія та суспільствознавчі дисципліни).

Петро Володимирович проводить активну громадську роботу – член профспілкового комітету інституту педагогіки НАПН України, секретар атестаційної комісії.

Кiлькiсть переглядiв: 345

Коментарi