/Files/images/Portrait.jpgПометун Олена Іванівна - Член-кореспондент НАПН України (обрана), доктор педагогічних наук, професор.

Завідувачка лабораторії суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України. Народилась 8 серпня 1954 року в с. Моніно Московської області в родині військового. Школу закінчила в Естонії. Вищу освіту одержала в Луганському державному педагогічному університеті (1972-1977). За фахом учитель історії, суспільствознавства, методист з виховної роботи загальноосвітньої школи. За науковою спеціальністю фахівець у галузі методики навчання суспільствознавчих дисциплін, теорії та історії педагогіки (кандидатська дисертація захищена у 1987 р., докторська – у 1996 р.).

Фундатор української наукової школи методики навчання історії та інших суспільствознавчих дисциплін. Розробник концепції змісту, стандартів, навчальних програм шкільної суспільствознавчої освіти. Фахівець у галузі дидактики загальноосвітньої школи. Сфера наукових інтересів і дослідницької діяльності - інноваційні технології та нові підходи у навчально-виховному процесі середньої та вищої школи, зокрема технології. Сфера наукових інтересів останнього часу – освіта для сталого розвитку.

Підготувала 4 докторів, 27 кандидатів наук. Голова спеціалізованої вченої ради із захисту кандидатських дисертацій, член спеціалізованої вченої ради із захисту докторських дисертацій в Інституті педагогіки НАПН України.

Автор понад 300 наукових праць, серед яких більше 40 підручників для загальноосвітньої школи з історії, правознавства, етики та інших суспільствознавчих предметів, більше 30 методичних посібників для вчителів і викладачів. Відповідальний редактор журналу «Історія і суспільствознавство в школах України», член редколегії 3 науково-педагогічних видань. Експерт і учасниця багатьох міжнародних проектів, консультант з тренінінгого навчання міжнародного організації «Глобальний план дій» .

Відмінник освіти України, нагороджена грамотою Верховної ради України, медаллю НАПН «Ушинський К.Д.»

Службова адреса: м. Київ, 04053, вул. Артема 52-Д, Інститут педагогіки НАПН України. Тел. (044)4813737

Кiлькiсть переглядiв: 1352

Коментарi

  • Direct Lenders

    2018-03-22 03:21:19

    online installment loans installment loans installment loans online [url=http://installmentloans.bid]installment loans online[/url]...

  • GuestAmuch

    2018-03-02 11:59:32

    guest test post [url=http://temresults2018.com/]bbcode[/url] html http://temresults2018.com/ simple...